Компанія

На ПрАТ «ЗТР» відбулося святкове зібрання на честь 70-річчя профспілкової організації ПрАТ «ЗТР»

На ПрАТ «ЗТР» відбулося святкове зібрання на честь 70-річчя профспілкової організації ПрАТ «ЗТР»

25 травня в конференц-залі відбулося урочисте зібрання, присвячене 70-річчю Первинної профспілкової організації ПрАТ «ЗТР», де зібралися працюють члени профспілки, ветерани профспілкового руху (хто брав активну участь у становленні організації) і запрошені гості - керівники вищих профспілкових органів та керівники підприємства.

До присутніх з вітальним словом звернувся голова профспілкової організації ПрАТ «ЗТР» Олександр Гнатенко, запрошені керівники, які привітали членів профспілкової організації і ветеранів з ювілеєм організації.

Також у своєму виступі Олександр Гнатенко розповів про роль профспілкових організацій, про те, що профспілковий комітет залишається найважливішою сполучною ланкою між адміністрацією і трудовим колективом нашого підприємства. Профспілкові активісти щодня вирішують питання забезпечення і дотримання соціальних гарантій, борються за гідні умови праці, за безпеку трудової діяльності працівників. Ця діяльність, безумовно, заслуговує на повагу і вдячність.

Всі виступаючі подякували членів профспілки та профактив підприємства за активну життєву позицію, небайдужість і відданість профспілковому руху і вручили нагороди, почесні грамоти, оголосили подяки активістам профспілкового руху за значний внесок у розвиток профспілкової організації ПАТ «ЗТР» відповідно до профспілковими постановами і наказом по підприємству про заохочення профспілкового активу.

25.05.2018

Підпишіться на розсилку новин