Компанія

"Витрати на якість. Фінансова статистика управління невідповідностями та управління ризиками"

Нові версії стандартів, яким ЗТР прагне відповідати, ввели в нашу практику робіт поняття «ризик-орієнтоване мислення». Дана вимога, протягом декількох років, залишається найбільш обговорюваною вимогою серед фахівців з якості та керівників підприємств. І його виконання гарантує успіх будь-якої організації.
Управління ризиками входить в топ-3 найважливіших компетенцій на думку опитаних Генеральних Директорів за результатами опитування PwC Global CEO Survey.
При цьому, управління ризиками входить в число найбільш слабо розвинених компетенцій серед керівників.

Ми вирішили більш детально розібратися в цьому питанні і на минулому тижні на ЗТР пройшов Курс "Витрати на якість. Фінансова статистика управління невідповідностями та управління ризиками". На якому ми оцінили і обговорили загальний рівень зрілості Системи управління ризиками і витрат на якість, розглянули поточний Реєстр ризиків, розробили Моделі витрат на процес. Загалом, з користю провели час і пізнали для себе багато нового і цікавого.

Адже ЖИТТЯ - як водіння велосипеда. Щоб зберегти рівновагу, ти повинен РУХАТИСЯ. Ми рухаємося, ми вчимося, ми розвиваємося. Ми знаємо, що завжди є куди вдосконалюватися, попереду ще багато кроків, але головне ми йдемо разом. Тому успіх нам гарантований.

19.04.2018

Підпишіться на розсилку новин