Компанія

Дитячі екскурсії на ЗТР стають доброю традицією

Дитячі екскурсії на ЗТР стають доброю традицією

В рамках святкування 70-річчя створення профспілкової організації ПрАТ «ЗТР» і до Дня цеху цехкому профспілки апаратного цеху була організована екскурсія на завод для дітей працівників цеху.

До програми увійшли:
- відвідування намоточного, складальних ділянок трансформаторного цеху;
- полів випробувальної станції №3 цеху високовольтних випробувань;
- ділянок штампування, комутації, механічного та верстатів з програмним керуванням апаратного цеху та ділянки термообробки ЦПП.

Діти з величезним нетерпінням чекали цього моменту, коли вони відвідають підприємство і побачать (найголовніше!), Де працюють їхні батьки, а батькам не терпілося розповісти дітям про секрети, специфіці і навичках своєї роботи. Для хлопців, яким в недалекому майбутньому належить вибирати собі професію, було дуже корисно, цікаво та пізнавально. А ті, кому сьогодні ще поки 8-12 років, були вражені розмірами цехів, унікальним обладнанням і різними цікавими процесами виробництва трансформаторів. Вражень було багато, яскравих, особливо захоплювало, коли батьки показували свої робочі місця, свою професійну майстерність, вміння працювати з різними інструментом і обладнанням.

Працівники апаратного цеху та їх діти, які побували на екскурсії по заводу, висловлюють щиру подяку адміністрації підприємства, керівництву і цехового комітету профспілки апаратного цеху за організацію цього незабутнього заходу.

29.03.2018

Підпишіться на розсилку новин