Компанія

ЗТР готується приймати в себе трудову молодь

ЗТР готується приймати в себе трудову молодь

У Запорізькому обласному центрі молоді відбулося чергове засідання обласної ради трудової молоді. Лідери промислових підприємств, установ та організацій області звітували про роботу консультативно-дорадчого органу при облдержадміністрації за 2017 рік, внесли кадрові зміни у складі обласної ради трудової молоді, а також обговорили план роботи на поточний рік.
Відтепер секретарем ради обрали молодіжного лідера ПрАТ "Запоріжтрансформатор" Ворону Олександра.
Візитною карткою ради є організація та проведення щорічного масштабного фестивалю  «Світ трудової молоді», якому цього року  виповнюється п’ять  років. Молодь області вирішила не змінювати традицій та провести захід у вже  звичному форматі.
Молоді трудові колективи наприкінці травня знову зберуться на березі Азовського моря, де поринуть у світ конкурсів, інтерактивів та спортивних змагань. Традиційно планується проведення КВК, танцювального батлу, інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», кулінарного та вокального конкурсів. Другий день зазвичай проходить під знаменами спортивних перегонів. Планується проведення змагань з волейболу та веселих стартів.
Для  організації та проведення фестивалю  члени ради  обрали робочу групу, яка протягом двох місяців проводитиме роботу з підготовки.
Молодіжний лідер ПрАТ «Запоріжтрансформатор» виступив з ініціативою проведення на базі спортивного комплексу «ЗТР» чемпіонату з міні-футболу серед представників промислових підприємств. Рада одноголосно підтримала ідею та запропонувала провести турнір наприкінці червня до Дня молоді.
У рамках чемпіонату з футболу також  відбудеться наступне виїзне засідання обласної ради трудової молоді на ПрАТ «Запоріжтрансформатор».

20.03.2018

Підпишіться на розсилку новин