Компанія

Новини КСВ

Представники молодіжної організації ЗТР взяли участь у обласному форумі «Молодіжний лідер»

Представники молодіжної організації ЗТР взяли участь у обласному форумі «Молодіжний лідер»

Представники молодіжної організації ЗТР взяли участь у обласному форумі «Молодіжний лідер». Форум проводився у форматі серії семінарів та інтерактивних тренінгів із застосуванням активних методик і практик панельних дискусій.

04.05.2018

Рада ветеранів інформує

Рада ветеранів інформує

Квітень для ветеранів заводу виявився насиченим на заходи: три групи ветеранів 12го, 16го і 17го квітня побували на екскурсії в Дитячому ботанічному саду міста. 16 квітня ветерани побували на зустрічі з почесним громадянином м Запоріжжя, колишнім директором Алюмінієвого комбінату Иленковим Д.В., яка пройшла в приміщенні Дніпровської районної адміністрації, 18 квітня відбулася чергова зустріч ветеранів автотранспортного, залізничного та ремонтно-будівельного цехів.

30.04.2018

"Любить спорт моя сім'я, любить тато, мама, Я"

Для отримання радості від взаємного спілкування дітей і батьків у Палаці спорту «ЗТР» 28 квітня пройшли змагання для працівників підприємства та їх сімей "Любить спорт моя сім'я, любить тато, мама, Я".

28.04.2018

Добре працюємо - добре відпочиваємо

Добре працюємо - добре відпочиваємо

Як провести теплий суботній день? Ми знаємо… Головне правило відмінного відпочинку - не забути покликати друзів, і ви забезпечите собі веселий відпочинок, який запам'ятається вам надовго.

22.04.2018

"Витрати на якість. Фінансова статистика управління невідповідностями та управління ризиками"

Нові версії стандартів, яким ЗТР прагне відповідати, ввели в нашу практику робіт поняття «ризик-орієнтоване мислення». Дана вимога, протягом декількох років, залишається найбільш обговорюваною вимогою серед фахівців з якості та керівників підприємств. І його виконання гарантує успіх будь-якої організації.

19.04.2018

Суботник на ЗТР

Суботник на ЗТР

Серед традицій нашого суспільства, які додержуються десятиліттями, є одна, яка зазвичай асоціюється з весною. Це суботник - давнє свято праці в ім'я благоустрою навколишньої території.

13.04.2018

На ЗТР пройшли змагання з настільного тенісу

На ЗТР пройшли змагання з настільного тенісу

Згідно з календарем спартакіади ПрАТ «ЗТР» 2017-2018гг. 12 квітня відбулися змагання з настільного тенісу. На цей раз під дахом палацу спорту ПрАТ «ЗТР» зібралося 9 команд колективів трансформаторного, апаратного, зварювального, теплосилового цехів, цеху магнитопроводов та сервісного центру. Команди складалися з двох представників чоловічої статі і однієї дівчини.

12.04.2018

На ЗТР пройшов спортивний фестиваль «Ярмарок руху»

На ЗТР пройшов спортивний фестиваль «Ярмарок руху»

В рамках циклу соціально-корпоративних заходів підприємства 31 березня на базі Палацу спорту ДОК «Чайка» відбувся дитячий спортивний фестиваль «Ярмарок руху». Спортивні змагання покликані в ігровій формі підвищити інтерес дітей до ведення здорового і активного способу життя, розвинути дух суперництва і зміцнити фізичні дані, що, безперечно, матиме позитивний вплив на їх майбутнє життя.

31.03.2018

Дитячі екскурсії на ЗТР стають доброю традицією

Дитячі екскурсії на ЗТР стають доброю традицією

В рамках святкування 70-річчя створення профспілкової організації ПрАТ «ЗТР» і до Дня цеху цехкому профспілки апаратного цеху була організована екскурсія на завод для дітей працівників цеху.

29.03.2018

Чемпіонат престижності робітничих професій «Молоді професіонали».

Чемпіонат престижності робітничих професій «Молоді професіонали».

Сьогодні серед педагогів професійної освіти головна мета навчально-виховного процесу доповнилася обов'язковим виконанням чергового завдання - виховання щасливої людини, яка буде відчувати свої сили, свою вагомість в суспільстві і престиж придбаної робочої професії. І в зв'язку з цим 28-29 березня другий рік поспіль в Запорізькому правобережному професійному ліцеї пройшов чемпіонат престижності робітничих професій «Молоді професіонали».

23.03.2018

Ця нелегка праця

Ця нелегка праця

Ми багато пишемо про події та свята і зовсім забули познайомити Вас з нашим внутрішнім світом на ЗТР. Але ж у нас є такі професії, які є унікальними і які ви можете зустріти лише на такому підприємстві як наше. Це і збирачі трансформаторів і збирачі сердечників трансформаторів, намотчики котушок трансформаторів і ін. Сьогодні ми почнемо цикл статей про людей і їх професії на нашому підприємстві і по- трохи, поступово познайомимо Вас з нашим заводом і з тими унікальним людьми, які у нас працюють.

20.03.2018

ЗТР готується приймати в себе трудову молодь

ЗТР готується приймати в себе трудову молодь

У Запорізькому обласному центрі молоді відбулося чергове засідання обласної ради трудової молоді. Лідери промислових підприємств, установ та організацій області звітували про роботу консультативно-дорадчого органу при облдержадміністрації за 2017 рік, внесли кадрові зміни у складі обласної ради трудової молоді, а також обговорили план роботи на поточний рік.

20.03.2018

Дніпровському району - 90 років

Дніпровському району - 90 років

16 березня відзначив свій 90-річний ювілей найперший і найбільший район міста - Дніпровський. У концертному залі Металургів зібралися жителі цього району, для того, щоб разом відсвяткувати цю подію.

19.03.2018

Прекрасна жінка, цінний працівник - Анастасія Басова

Прекрасна жінка, цінний працівник - Анастасія Басова

Прекрасна жінка, цінний працівник - Анастасія Басова, якій вдалося не тільки написати, а й успішно захистити кандидатську дисертацію, на особистому прикладі показує, що дівчата на # ЗТР - розумниці, які встигають все.

16.03.2018

Шахи - одна з найвідоміших стратегічних ігор на нашій планеті.

Шахи - одна з найвідоміших стратегічних ігор на нашій планеті.

Наша спартакіада триває і так як # ЗТР - підприємство, орієнтоване на випуск високоінтелектуального обладнання і тому ігри ми підбираємо відповідні. І на цей раз наші «розумники» і «розумниці» мірялися інтелектом в такій непростій грі як шахи. Це одна з найвідоміших стратегічних ігор на нашій планеті.

15.03.2018

«Школа здоров'я»

«Школа здоров'я»

Здоров'я - головна цінність життя. Реалізація інтелектуального, морально-духовного, фізичного і репродуктивного потенціалу можлива тільки в здоровому суспільстві. Тому збереження і зміцнення здоров'я персоналу ПрАТ «ЗТР» є стратегічною метою нашого підприємства.

14.03.2018

Змагання по шашкам на ЗТР

Змагання по шашкам на ЗТР

Шашки - одна з найдавніших ігор. Відомо, що ними захоплювалися ще єгипетські фараони. Стародавні єгиптяни вважали, що шашки винайшов бог мудрості Той, а стародавні греки приписували створення цієї гри віснику богів Гермесу. І в сучасному світі шашки - широко поширена настільна гра.

13.03.2018

Концерт «Улюбленим жінкам»

Концерт «Улюбленим жінкам»

Ми довго готувалися до свята 8 березня, щоб зробити його незабутнім для наших прекрасних жінок. І ось 6 березня в концертному залі палацу культури ПрАТ «ЗТР» відбувся святковий концерт «Улюбленим жінкам».

06.03.2018

У молодіжній грі «Завойовники сердець» перемогло кохання

У молодіжній грі «Завойовники сердець» перемогло кохання

До дня всіх закоханих Управління молоді, фізичної культури і спорту ОДА провели молодіжний захід «Завойовник сердець», на яке були запрошені лідери студентського руху та трудових колективів. Серед них і представник ПрАТ «Запоріжтрансформатор» Ворона Олександр.

14.02.2018