Компанія

Новини КСВ

ЗТР прийняв участь у Благодійному телемарафоні для учасників АТО

ЗТР прийняв участь у Благодійному телемарафоні для учасників АТО

На святкуванні Дня Збройних Сил України підбито підсумки благодійного телемарафону для учасників антитерористичної операції, який стартував на День захисника України. З цієї нагоди у залі обласної філармонії зібралися різні покоління захисників Вітчизни – від героїв Другої світової війни, ветеранів військової служби до мужніх бійців АТО, які сьогодні дають гідну відсіч російсько-терористичним агресорам.

07.12.2016

Збірна команда молоді від ЗТР зайняла призові місця в обласному Фестивалі трудової молоді-2016

Збірна команда молоді від ЗТР зайняла призові місця в обласному Фестивалі трудової молоді-2016

3-4 червня на узбережжі Азовського моря у смт. Кирилівка на базі відпочинку «Приморська Галатея» відбувся «Фестиваль трудової молоді Запорізької області 2016», організований Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації. Загалом у заході прийняло участь 11 трудових колективів області. Молодь отримала змогу поспілкуватись із представниками  інших підприємств і напрямків: металургів, авіа -моторобудівників, медиків, представників освіти, спорту, людей які створюють блага для міста, області та всієї країни. А ще вони творчі, і це довів обласний фестиваль. Одразу після відкриття фестивалю команди почали змагатись за літній кубок гумору «КВК». Команди шуткували на актуальні теми своїх підприємств, міста і країни в цілому. Команда КВК ПАТ «ЗТР» «Ізолятор Браку» зайняла третє місце та залишилась задоволеною результатом, особливо враховуючи те що поїхала не повним складом у зв’язку із хворобою двох людей. Незважаючи на це представники ЗТР обійшли корифеїв гумору, і зовсім трохи пропустили вперед дуже сильні команди, - розповів капітан команди від ЗТР «Ізолятор Браку» Іван Пасько.  

08.06.2016

Їх головна мета, щоб ви поверталися живими до дому. Волонтери ЗТР надають допомогу бійцям

Їх головна мета, щоб ви поверталися живими до дому. Волонтери ЗТР надають допомогу бійцям

Згуртованість, традиції взаємовиручки, активне залучення до актуальних соціальних процесів та явищ завжди характеризували колектив заводу ЗТР. І в нинішній непростий час ПАТ «Запоріжтрансформатор» не залишився осторонь - підприємству небайдужа доля нашої країни. Крім численної допомоги, наданої адміністрацією заводу, на підприємстві організовано активний волонтерський рух, в якому беруть участь працівники всіх рангів і віків.

17.06.2015

ЗТР пов'язує своє майбутнє з молодими фахівцями

ЗТР пов'язує своє майбутнє з молодими фахівцями

Сьогодні, коли наша країна переживає складний період, завданням держави та громадськості є формування здорової молодої генерації, ефективної стратегії його розвитку. При цьому важливі орієнтація на патріотизм і духовні цінності, і, звичайно ж, підтримка позитивних починань і проектів молоді. Депутат облради, Генеральний директор ПАТ «ЗТР» Ігор Клейнер, керівник великого підприємства, де молодь становить понад 40% чисельності, розуміє цінність молодих кадрів і надає їм активну допомогу. «ЗТР пов'язує своє майбутнє з молодими фахівцями, готовими вкласти в підприємство свої сили, здатність і прагнення, - говорить Ігор Всеволодович. - Тому наше завдання - розвиток і підтримка працюючої молоді, реалізація її професійного і творчого потенціалу в інтересах підприємства».

09.06.2015

Підтримати ветеранів - на святий обов'язок

Підтримати ветеранів - на святий обов'язок

Цього року наша країна, як і багато країн світу, святкує 70 років перемоги над фашизмом. Але, скільки б не минуло десятиліть, ніхто не забуває про ті непоправні втрати і лихо, які принесла нам війна. До 70-ї річниці Перемоги адміністрація ЗТР традиційно провела ряд заходів, спрямованих на вшанування ветеранів. Їх загальна чисельність на підприємстві становить 439 чоловік. 120 ветеранів Великої Вітчизняної війни отримали адресну благодійну допомогу. Це учасники війни, учасники бойових дій та інваліди війни.

11.05.2015