Контакти

Служба продаж

Цієр Олександр Гаррійович
Директор з продажу

Тел.: +38 (061) 270-30-33
Факс: +38 (061) 270-39-39
E-mail: sales@ztr.ua


Відділ продаж у країни СНД

Каряка Галина Михайлівна
Заступник Директора з продажу - начальник відділу продаж у країни СНД

Тел.: +38 (061) 270-32-30
E-mail: Galina.Karyaka@ztr.ua

Бюро з продажу в УкраЇну, Білорусь та Молдову

Литвинов Євген Вікторович
Начальник бюро

Тел.: +38 (061) 270-31-33
E-mail: Evgeniy.Litvinov@ztr.ua

Бюро з продажу в Казахстан та Середню Азію

Надененко Сергій Володимирович
Начальник бюро

Тел.: +38 (061) 270-36-97
E-mail: Sergey.Nadenenko@ztr.ua

Бюро з продажу в країни Закавказзя та Туркменістан

Бурмаков Євген Володимирович
Начальник бюро

Тел.: +38 (061) 270-32-76
E-mail: Evgeniy.Burmakov@ztr.ua

Бюро з продажу у Російську Федерацію

Харченко Аркадій Іванович
Начальник бюро

Тел.: +38 (061) 270-32-17
E-mail: Arkadiy.Kharchenko@ztr.ua


Відділ продаж у країни далекого зарубіжжя

Мєдвєдков Анатолій Сергійович
Заступник Директора з продажу - начальник відділу продаж у країни далекого зарубіжжя

Тел.: +38 (061) 270-32-98
E-mail: Anatoliy.Medvedkov@ztr.ua

Бюро з продажу у країни далекого зарубіжжя

Шипілов Олег Олександрович
Начальник бюро

Тел.: +38 (061) 270-38-53
E-mail: Oleg.Shipilov@ztr.ua