Продукція

Силові трансформатори

ПрАТ "Запоріжтрансформатор" виробляє весь спектр силових масляних трансформаторів для підприємств електроєнергетики, промисловості так комунальної сфери.

Генераторні трансформатори

ТДЦ-250000/110, Правобережна ТЭЦ, Росія
ТДЦ-250000/110, Правобережна ТЭЦ, Росія

Генераторні трансформатори призначені для передачі потужності, виробляємої на елкетростанціях, в магістральну мережу високої напруги.

ПрАТ "ЗТР" виробляє генераторні трансформатори:

 • однофазні, потужністю до 533 МВА на класи напруги до 1150 кВ;
 • трьохфазні, потужністю до 1250 МВА на класи напруги до 525 кВ.

Трансформаторы могут выполняться с расщепленными генераторными обмотками для одновременного подключения к двум генераторам и снабжаться встроенными переключателями для регулирования напряжения под нагрузкой – РПН, или при отключении трансформатора от сети – ПБВ.

Трансформатори можуть бути виготовлені с розщепленими генераторними обмотками для одночасного підключення до двух генераторів, та обладнуватися вмонтованими перемикачами для регулювання напруги під навантаженням - РПН, чи при відключенні трансформатору від мережі - ПБВ.

Автотрансформатори

АТДТН-150000/500/138, ПС Чокон, Аргентина,
АТДТН-150000/500/138, ПС Чокон, Аргентина,

Автотрансформатори призначені для забезпечення зв'язку між двоми високовольнтними мережами різної напруги (110, 150, 220, 330, 400, 500, 750 кВ).

ЗТР випускає автотрансформатори:

 • однофазні, потужністю до 667 МВА на класи напруги до 1150 кВ;
 • трьохфазні, потужністю до 500 МВА на класи напруги до 500 кВ.
   

Автотрансформатори мають вбудоване регулювання напруги під навантаженням за допомогою перемекаючих пристроїв (РПН). Автотрансформатори, які виробяє ЗТР, зазвичай обладнанні стабілізувальною третичною обмоткою, з'єднаною у трикутник, котра може використовуватися для живлення обладнання власних потреб енергетичного об'єкту.

Трансформатори для підстанцій магістральних мереж, розподільчих електричних мереж та промислових підприємств

ТДТН-300000/500, ПС Росаріо, Аргентина
ТДТН-300000/500, ПС Росаріо, Аргентина

Трансформатори для підстанцій магістральніх і розподільчиз електричних мереж, а також промислових підприємств призначені для пониження напруги 110–750 кВ до рівня  распределительных сетей 6–35 кВ, в том числе сетей промышленных предприятий.

ЗТР виготовляє двох- та трьохобмоточні трансформатори даного типу, а також трансформатори з розщепленими обмотками. Практично всі вони забезпечені перемикачами для регулювання напруги під нагрузкою - РПН.

Трансформатори власних потреб та пускорезервні

ТДНС-16000/20/6, Адлерська ТЭЦ, Росія
ТДНС-16000/20/6, Адлерська ТЭЦ, Росія

ЗТР виготовляє два типа трансформаторів власних потреб: генераторні, які підключаються до генераторів електростанції, так пускорезерані, які живляться від високовольтної мережі.

Пуско-резервні трансформатори забезпечують електростанцію електроенергієй під час її будування, а також під час експлуатації - у разі аварійної зупинки генераторів.

Обидва типа трансформаторів, як правило, випускаються за розщепленими обмотками та регулюванням напруги під навантаженням.

Трансформатори для ліній електропередач постійного струму та потужних перетворювальних підстанцій міжсистемного зв'язку

ЗТР виготовляє трансформатори для ліній електропередач постійного струму напругою до ±750 кВ і для потужних перетворювальних підстанцій міжсистемного зв'язку (вставок постійного стрмуму).

Спеціальні трансформатори

Лінейно-регулювальний трансформатор ЛТДН 40000/10
Лінейно-регулювальний трансформатор ЛТДН 40000/10
 • Для металургійних підприємств;
 • Для підстанцій залізничих доріг;
 • Фазосдвигаючі (фазоповоротні);
 • Лінейні регулювальні;
 • Заземляючі;
 • Пічні;
 • Трансформатори на дві номінальні напруги.