Молодь ЗТР приймає активну участь у проєктах міста

Молодь ЗТР приймає активну участь у проєктах міста

Активна молодь - це потужна сила, вона є не тільки сьогоденням держави, а й рушієм майбутнього України. 
Попри те, що наша сучасність понівечена війною, молодь 2023 - незламна, відчайдушна, смілива! Вона гідно тримає молодіжний рух Запоріжжя. 
Не залишається осторонь й молодь ЗТР.
Серпень був насиченим на молодіжні події.

Так, 5 серпня відбулась екскурсія на фермерське господарство "Файна Ферма", як заключна частина масштабного проєкту «КОНТРНАСТУП УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ», ініційованого Запорізькою міською молодіжною радою, депутаткою якої від ЗТР є Олена Мизиненко. Охочі мали змогу побачити зсередини круте сімейне фермерське господарство, навіть не виїзджаючи за межі міста, та дізнатися історію його створення.
Кожен зміг вдосталь поспілкуватися з тваринками ферми, які залюбки йшли на контакт, тим самим психологічно відволіктися від напруги реалій.

12 серпня Україна вже вдруге, за ініціативи молодіжних організацій, святкувала День молоді разом з іншими країнами Європи – в Міжнародний День молоді.
З нагоди цього свята 8 серпня на засіданні Міської молодіжної ради при Запорізькій міській раді подякою було нагороджено нашу Олену Мизиненко за громадську активність та особистий внесок у розвиток молодіжного руху м. Запоріжжя.
А 11 серпня на базі Запорізького обласного центру молоді відбулась зустріч з владою на тему «Молодь під час війни. Свідомий вибір».
Тримаймося! Разом до Перемоги!

18.08.2023

Підпишіться на розсилку новин