Набув чинності контакт між ПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) та ДП НЕК «Укренерго» за попередньо проведеним тендером з постачання обладнання – автотрансформатори і реактори напругою 750 кВ, автотрансформатори напругою 330 кВ, лінійні трансформатори. В даний час отримано авансовий платіж, та замовлення запущено у виробництво.

У відповідності до умов контракту призначено відповідального постійного представника покупця – Укренерго, який відвідав завод. На спільній зустрічі обговорювалися техніко-комерційні питання, у тому числі форма звітності цільового використання авансового платежу.

З року в рік ЗТР та НЕК «Укренерго» працюють над розвитком та  вдосконаленням об’єектів української енергетики. Зокрема, в рамках фінансування ЄБРР Енергетичної стратегії України ЗТР виконує замовлення на понад 20 одиниць трансформаторів і реакторів для Укренерго. Обладнання призначено для будівництва високовольтної лінії електропередачі 750 кВ Запорізької АЕС – Каховська з підстанцією 750 кВ «Каховська» (Україна, Херсонська обл.). Також, до обсягу поставки увійшла система моніторингу виробництва ЗТР.

Обладнання ЗТР багато років експлуатується на об’єктах української енергетики та зарекомендувало себе на високому рівні. Українська енергетика на 98% укомплектована трансформаторами та реакторами ЗТР, які надійно працюють незважаючи на те, що більшість вже перевищили свій нормативний термін експлуатації. Це стало одним з чинників у прийнятті рішення з вибору постачальника трансформаторів та реакторів на користь ПАТ «Запоріжтрансформатор» у новому замовленні.

«Колектив ЗТР вдячний енергетикам за довіру, готовий як завжди якісно та з високим рівнем технічної компетенції виконати замовлення у вказаний у контракті термін, - зазначила Галина Каряка, Заступник директора з продажу в Україну, Білорусь, Молдову. – Черговим замовлення для Укренерго ЗТР має намір підтвердити свою марку лідера українського трансформаторобудування».

26.04.2016

Підпишіться на розсилку новин