Новини

рік:  2018   2017   2016   2015 

«Запоріжтрансформатор» показав на тендері кращий результат

«Запоріжтрансформатор» показав на тендері кращий результат

3 травня, ПрАТ "Укргідроенерго" провело тендер на поставку блочного трансформатора ТДЦ-430000/330 для четвертого гідроагрегату на Дністровській ГАЕС. Тендер проходив на майданчику PROZORRO і був проведений спільно з генеральним підрядником - Консорціумом "Науково-виробниче об'єднання" Укргідроенергобуд ", якому було доручено будівництво.

03.05.2018

ПрАТ «ЗТР» поставить трансформатор для сонячної генерації

ПрАТ «ЗТР» поставить трансформатор для сонячної генерації

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) і ТОВ «Токмак Солар Енерджі» підписали контракт на поставку трансформатора ТРДН-32000/150-У1 для першої в Запорізькій області сонячної електростанції для початку будівництва другої черги. Загальна потужність сонячної електростанції за фактом завершення будівництва складе 50 МВА.

02.05.2018

ЗТР взяв участь в найбільшому промисловому форумі

ЗТР взяв участь в найбільшому промисловому форумі

У квітні в київському виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся найбільший промисловий форум, який об'єднав три виставки:
- ElcomUkraine - енергетика, електротехніка, енергоефективність;
- EIA - електроніка і промислова автоматизація;
- Solar Ukraine - виставка сонячної генерації.

27.04.2018

Третя поставка ЗТР в Малайзію

Третя поставка ЗТР в Малайзію

Минулого тижня з поїздки в Малайзію повернулися наші представники. І не дивлячись на сезон дощів, ця азіатська країна зустріла нас чудовою сонячною погодою.

Метою поїздки було провести остаточні переговори і довести до логічного завершення нашу багатомісячну працю щодо підписання контракту на поставку реакторів.

18.04.2018

Діловий візит на ПрАТ "ЗТР"

Діловий візит на ПрАТ

У квітні на ПрАТ «ЗТР» з візитом перебувала делегація з Казахстану - топ-менеджмент компанії АТ «Центрально-Азійська Електроенергетична Корпорація». За підсумками рейтингу «Експерт-200-Казахстан» АТ «ЦАЕК» є найбільшою приватною вертикально-інтегрованою енергетичною компанією в Казахстані.

Корпорація є лідером серед приватних енергогенеруючих компаній Казахстану. Сумарна встановлена теплова потужність корпорації - 2 953 Гкал / год. Загальна протяжність ліній електропередач - 50,5 тис. км, теплових мереж - 989,9 км. Компанія забезпечує електроенергією більше двох мільйонів чоловік.

16.04.2018

Ігор Клейнер: «Ми вміємо працювати і з упевненістю дивимося у завтрашній день»

Ігор Клейнер: «Ми вміємо працювати і з упевненістю дивимося у завтрашній день»

Свого часу, увійшовши в смугу випробувань, завод «Запоріжтрансформатор» зумів мобілізувати всі внутрішні ресурси, вибудував правильну антикризову програму і тому зміг відновити стабільну роботу підприємства. Було багато зроблено для мінімізації ризиків і негативного впливу економічної турбулентності, була розроблена стратегія, націлена на те, щоб своєчасно виявляти негативні фактори, слабкі місця і нівелювати їх вплив. Важливо, що, незважаючи на всі складнощі, основну команду вдалося зберегти. Дійсно, стало складніше отримувати замовлення, але підприємство працює, виробничий цикл завантажений, і завдяки тому, що Запоріжтрансформатор-підприємство, орієнтоване на виготовлення високоінтелектуального якісного обладнання, ми залишаємося конкурентними на міжнародних ринках - говорить Ігор Клейнер.

29.03.2018

Співробітники ЗТР відвідали сонячну електростанцію

Співробітники ЗТР відвідали сонячну електростанцію

Співробітники відділу продажів і конструторского відділу ПрАТ «ЗТР» відвідали сонячну електростанцію.
Головною метою поїздки було познайомитися з роботою сонячної електростанції (ЕС), а також отримати зворотній зв'язок про роботу поставленого нами трансформатора. Під час технічної наради обговорили наступні етапи співпраці з постачання обладнання для другої черги.

26.03.2018

Виставка на Близькому Сході

Виставка на Близькому Сході

ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) взяло участь у 43-й Міжнародній енергетичній та електротехнічної виставці «Middle East Electricity 2018» (MEE 2018). Захід проходив у виставковому комплексі Dubai International Exhibition Centre (Дубай, ОАЕ).

09.03.2018

ЗТР продовжує приймати гостей

ЗТР продовжує приймати гостей

Після вдало проведеного технічного семінару в середині лютого, ЗТР відвідала ще одна делегація ДП «НЕК« УКРЕНЕРГО », на цей раз це були представники служби закупівель. Їх метою було познайомитися зі службою продажів, з якими їм безпосередньо доводиться працювати; відвідати виробничі цехи для більш детально ознайомлення з продукцією, що закуповується.

26.02.2018

ЗТР провів технічний семінар для представників ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО" і Енергетичних систем України

ЗТР провів технічний семінар для представників ДП

У лютому ПрАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) провів технічний семінар для представників ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО" та Енергетичних систем України, делегати якого зібралися з усієї України. Метою семінару стало ознайомлення з новими розробками в області підвищення надійності устаткування і вдосконалення методик діагностики силового трансформаторного обладнання.

17.02.2018
рік:  2018   2017   2016   2015