ЗТР Сьогодні

ПрАТ «ЗТР» є піонером і лідером у світовому електромашинобудуванні з реалізації проектів FACTS на базі керованих шунтуючих реакторів (КШР). Високі темпи зростання попиту на рішення з компенсації реактивної потужності та стабілізації напруги на базі КШР підтверджують переваги і високу ефективність даної технології.

50 тыс. МВА произведено в 2012 году

Експертна система моніторингу, діагностики та управління «ЕСМДУ-ТРАНС», що розроблена ПрАТ «ЗТР», забезпечує контроль стану і режимів роботи трансформаторного обладнання. Застосування системи моніторингу «ЕСМДУ-ТРАНС» підвищує надійність роботи трансформаторів і реакторів, забезпечуючи стабільну роботу енергосистеми.

65 лет опыта и инноваций

ПрАТ «ЗТР» входить в десятку найбільших світових виробників трансформаторного обладнання та є найбільшим заводом на території СНД і Європи. Виробнича потужність заводу становить 60 000 МВА на рік, а чисельність персоналу - 3500 чоловік. Сумарний обсяг поставки продукції з моменту заснування ЗТР перевищив 2 млн МВА.

Топ-10 мировых производителей трансформаторов и реакторов

Обладнання ЗТР надійно працює в 88 країнах світу в різних кліматичних і сейсмічних умовах. Компанія успішно задовольняє найвищі технічні вимоги клієнтів щодо проектування і виробництва унікальних видів трансформаторного обладнання, а також вимоги будь-яких міжнародних і національних стандартів.

Поставки трансформаторов в 86 стран мира

 

Події