Компанія

Компанія

Публічне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» є найбільшим в СНД і Європі підприємством з виробництва силових масляних трансформаторів і електричних реакторів з виробничою потужністю 60 тис. МВА на рік, що сконцентрована на одному виробничому майданчику.

Підприємство було засноване в 1947 році як Запорізький трансформаторний завод (ЗТЗ), а в 1994 році в результаті приватизації, було перетворено на акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор».

За 69 років роботи на ринку, ЗТР здобув світову популярність і високу репутацію виробника якісних і надійних в експлуатації трансформаторів і реакторів. Відмінною рисою виробленого ЗТР обладнання є його висока експлуатаційна надійність.

ЗТР дорожить (цінує) своєю репутацією надійного партнера - виробника надійного обладнання. Головним активом компанії є міцні довгострокові відносини із замовниками, засновані на тривалому досвіді співробітництва та взаємній довірі.

У 1960-х - 1980-х роках ЗТР був серед піонерів світового трансформаторобудування в опануванні виробництва обладнання надвисоких класів напруги 750 кВ і 1150 кВ, а в 1990-х - успішно опанував випуск унікального інноваційного обладнання для гнучких керованих мереж змінного струму (FACTS) - керованих шунтуючих реакторів - КШР.

Сьогодні ЗТР - це сучасне підприємство, що динамічно розвивається, має досвід поставок продукції замовникам в 87 країн світу.

Завдяки реалізації масштабних інвестиційних програм, спрямованих на повне оновлення виробничого та випробувального комплексу, вдосконалення технології проектування і виробництва, усунення «вузьких місць» у виробничому процесі, а також поліпшення інфраструктури та умов праці, ЗТР займає гідне місце серед лідерів галузі, маючи високий рівень технічної оснащеності та культури виробництва. Обсяг інвестицій у 2005 - 2013 роках склав більше 80 млн дол.

Система менеджменту, що діє на ЗТР, дозволяє комплексно й успішно вирішувати питання, пов'язані із забезпеченням якості продукції, екології та безпеки праці. Система менеджменту сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007.

Ми впевнені, що, тільки постійно вдосконалюючись і зміцнюючи наші цінності, ми забезпечуємо сталий розвиток компанії, втілюючи бачення і реалізуючи свою місію.

Бачення

Бути визнаним лідером на ринку силових трансформаторів і реакторів в СНД і успішно конкурувати на міжнародних ринках.

Робота на ЗТР престижна, цікава, забезпечує самореалізацію і гідне життя співробітників.

У нас мріють працювати.

Місія

Ми разом створюємо надійну продукцію, забезпечуючи розвиток електроенергетики континентів.

Постійно вдосконалюючись, ми трансформуємо наші знання, енергію і досвід поколінь у загальний успіх.

Ми любимо нашу справу і пишаємося нею.

Цінності

Командний дух - ми слухаємо думку кожного, спільно виробляємо мету, разом розставляємо пріоритети. Ми відповідаємо один перед одним за загальний результат.

Інноваційність - для досягнення результату, ми активно шукаємо і використовуємо нові рішення в області техніки та управління. Підтримуємо ініціативу і творчість. Визнаємо право на чесну помилку.

Лідерство - ми створюємо середовище, в якій кожен співробітник може розкрити свій талант і застосувати його для досягнення спільної мети. Ми заохочуємо лідерство на кожному рівні організації.

Повага - ми бачим у кожному співробітнику особистість, цінуємо працю кожного члена колективу, ведемо діалог, терпимі до іншої точки зору.

Гармонія - ми прагнемо до балансу цілей і засобів, повноважень і відповідальності, індивідуальності і команди, особисте життя та роботи.

Довіра - ефективність нашого бізнесу заснована на довірі до наших співробітників. Ми готові розширювати коло питань, з яких вони можуть самостійно приймати рішення. Ми будуємо довірчі відносини з нашими клієнтами та постачальниками. Ми робимо те, що говоримо.

Відповідальність - ми усвідомлюємо, що несемо відповідальність за успіх наших клієнтів.